ТОП-10 ЦІКАВИХ ЦИТАТ ВСЕВОЛОДА НЕСТАЙКА

Дитинство багатьох із нас було «ілюстроване» книгами Всеволода Нестайка, його дотепним неперевершеним гумором та світлим оригінальним поглядом на життя. 16 серпня 2014 року перестало битись серце цієї неймовірно талановитої людини.

Ми підготували для вас підбірочку його неймовірних цитат.

1. «Як хороші люди вранці! Наче росою вмиті! Бадьорі, гарні, і якісь ніби навіть хрумкі, мов молоді огірочки! А очі в них які! Чисті і свіжі-свіжі, немов квіти, що тільки-но розцвіли».
  2. «Як добре живеться на свiтi, коли знайдено вихiд iз безвихiдного становища!»
  3. «Тільки оптимісти зможуть будувати вільну незалежну державу».
  4. «Веселi, дотепнi люди — дуже, по-моєму, потрiбнi для життя, потрiбнiшi за серйозних, поважних i суворих. Бо серйознi й поважнi тiльки наказують та покрикують. А якийсь жартун скаже дотепне слово, i одразу легше працювати людям, i робота спориться, коли серед людей веселий чоловiк».
  5. «Дружба! Велике це слово – дружба! Може, найбільше з усіх слів людських. Заради дружби люди йдуть на тортури, сідають у тюрму, навіть життя віддають…».
  6. «Я пишаюся, що не вийшов із дитинства і зберіг дитячу душу. Це підтримує мене в нашому жорстокому світі і дає сили творити”.
  7. “Ото дивно: якщо ти зробиш людинi добро, вона тобi стає приємною. I навпаки, той, кому ти заподiяв щось зле, неприємний тобi”.
  8. «Я не люблю сумувати! Бог мені дав гумор, і я тримаюся за цей гумор, тримаюся за доброту і милосердя, які успадкував від своєї священицької родини».
  9. «Небо – така штука, що дивитися на нього можна годинами».

«Треба, щоб діти росли в аурі оптимізму, і тому я пропонував, щоб у школах ввели уроки сміху. Є і відповідна національна традиція, ставлення до гумору — український народ за ментальністю дуже веселий. З іншого боку, українська історія була така сумна, і діти виховуються на класичних творах, які оптимістичними й романтичними назвати не можна»