Українська - сучасно і своєчасно! Проект Університету Грінченка

Курси української мови “СловОпис Онлайн”

ПРОЕКТ ТИМЧАСОВО ПРИПИНЕНО!

– Для нього так важливо було вивчати українську мову, що навіть вишиванку собі купив. Сказав: хочу дослідити українську ментальність…
– Вона просила у мене рецепт борщу та вареників українською, щоб потішити чоловіка, він у неї українець у другому поколінні…
– Його тішили наші фразеологізми й величезна кількість синонімів, які він хотів вивчити…
– Він збирався укладати контракт і цікавився емоційністю українців…
Це – лише фрагменти вражень студентів-волонтерів від співпраці з іноземцями, які захотіли вивчати українську.
Інтерактивний курс вивчення української мови «СловОпис-онлайн» для іноземців започаткували студенти та викладачі Київського університету імені Бориса Грінченка. Іноземці, які цікавляться Україною, хочуть більше дізнатися про нашу культуру та історію, вивчити ази української, можуть зробити це в онлайн режимі, зокрема, за допомогою скайпу. Методику викладання полегшеного мовного курсу розробила кафедра української мови Гуманітарного інституту.
До проекту в якості волонтерів залучено студентів-грінченківців та всіх, кому небайдужа наша рідна мова та загалом промоція України за кордоном.
А вивчають українську, завдячуючи нашим зусиллям, в США, Великобританії, Німеччині, Франції, Японії, Росії, Польщі, Литві, Італії, Бразилії, інших країнах. Аудиторія, для якої працюють волонтери: бізнесмени, журналісти, політологи, чоловіки дружин – українок , інші.
Проект має цікаві плани та задумки. І їх безліч! Волонтери про свою роботу навіть ролик зняли ))
Розмовляймо українською, любімо її і в себе, і за кордоном! Вона – прекрасна й унікальна!
#Україна #Словопис #курси_онлайн #рідна_мова #пишаймося #вивчаймо #Університет_Грінченка