ЯК ТИ ЗНАЄШ І ЗАХИЩАЄШ СВОЇ ПРАВА – ТАКИЙ ТИ І ЄВРОПЕЄЦЬ

Студентка-журналістка Mariia Kosianchuk створила власний блог “Правова оселя”.Тоді як інші пишуть і розповідають про косметику, одяг, подорожі, вона – про захист прав людей. Вважає, що люди не знають своїх прав і не вміють їх захищати, а без цього – яка ми Європа? Тож підтримайте благородні зусилля Марії – підпишіться на її блог!

Правова оселя

ЯК ТИ ЗНАЄШ І ЗАХИЩАЄШ СВОЇ ПРАВА – ТАКИЙ ТИ І ЄВРОПЕЄЦЬСтудентка-журналістка Mariia Kosianchuk створила власний блог "Правова оселя".Тоді як інші пишуть і розповідають про косметику, одяг, подорожі, вона – про захист прав людей. Вважає, що люди не знають своїх прав і не вміють їх захищати, а без цього – яка ми Європа? Тож підтрииайте благородні зусилля Марії – підпишіться на її блог!

Опубліковано СловОпис Субота, 16 червня 2018 р.