Українська - сучасно і своєчасно! Проект Університету Грінченка

Гурт MniShek – надія українського фолк-року

Від сучасного виконання українських народних пісень гуртом  MniShek – без перебільшення, мурашки по шкірі. Яскраво, драйвові і неймовірно. Як, власне, неймовірним є й  саме створення гурту, який, спонтанно об’єднавши однодумців, перетворився на ковток сучасної модерної української фолк-музики.

Учасники гурту знайшли один одного по інтернету близько 2 років тому. Вдалося  якимось дивовижним чином поєднати непересічні таланти, модерновість у репертуарі та виконанні, а також уміння, як висловлювався Сент-Екзюпері, дивитись в одному напрямку. Коли їх слухаш, розумієш: новій українській музиці і, зокрема, фолк-року – бути.

MniShek робить стрімкі кроки до успіху: у 2017 році гурт став лауреатом II премiї в жанрi рок-музики на ювілейному XV-му Всеукраїнському фестивалi сучасної пісні та популярної музики «Червона рута – 2017», відкрив фестиваль Київ етно мюзікфесту “Віртуози фолку”, а також зайняв почесне III місце на фестивалі “ArtSkin – 2017”.

MniShek – це унікальне поєднання мелодійності слов’янського фольклору з потужною роковою енергетикою. Назва гурту походить від імені солістки гурту Анни Мнішек (до речі, це її творчий псевдонім) – краєзнавця, кандидата історичних наук кафедри етнології, яка дуже добре розуміється в народних традиціях та обрядах.

Послухайте, це – весняний вітер у виконанні народної пісні.

А детальніше про гурт можна почитати за оцим посиланням : http://ukrainky.com/article/gurt-mnishek

emoji-9654 Official webpage / Офіційний сайт : http://mnishek.com/