«СЛОВОПИСУ» – 5 РОКІВ! СИНЕРГІЯ УСПІХУ

9 листопада 2013 року – ми, студенти та викладачі Університету Грінченка, за сприяння університету у День української писемності та мови започаткували унікальний просвітницький проект – СловОпис.
Для популяризації української мови першочергово серед молоді, розширення словникового запасу, поповнення мови рідковживаними українськими словами, очищення її від суржику та русизмів, словом, вирішили продовжити шляхетну справу, розпочату українським просвітителем Борисом Грінченком.
Спочатку Проект мав вигляд віртуального відеословника української мови. Але ми навіть не уявляли, яку важливу справу розпочали! Невтомно працюючи над проектом у вільний від роботи та навчання час на волонтерських засадах, ми із задоволенням констатували: те, що робимо – вкрай необхідне!
Тож Проект розширював свій вплив у соцмережах: окрім Фейсбуку, його сторінки було відкрито на You Tube, Інстаграм, Google+. Загалом зараз кількість підписників у соцмережах сягає близько 45 тисяч! І це – без жодної копійки інвестицій, залучення SMM та інших премудростей, якими оперують комерційні проекти з величезними фінансовими вливаннями.
Ми формували свій контент на перервах між лекціями, на колінах в метро, опівночі в студентських гуртожитках, у багатокілометрових піших мандрівках, оскільки оплатити транспорт часто не дозволяли ані студентські стипендії, ані зарплати викладачів. Ми інтуїтивно, на свій розсуд, без жодних маркетингових досліджень, обирали тематику, опрацьовували проблеми, виносили їх на широкий загал.
Наші завзяття, ентузіазм і служіння справі дали результат: з маленької університетської сторіночки СловОпис перетворився на суспільно-культурологічний онлайн-журнал, який популяризує не лише українську мову, а й загалом український простір.
Проект увійшов до ТОП-5 українських ресурсів з вивчення української мови, згідно з дослідженнями медіа ресурсу Детектор Медіа.
Нас читають не лише в Україні, а й в США, Італії, Польщі, Канаді, Німеччині, Росії, Іспанії, Об’єднаному Королівстві, Чехії, Франції, Туреччині, Португалії, Ізраїлі, Греції, Нідерландах, Австрії, Швейцарії, Болгарії, Білорусі, Грузії, Ірландії, Мексиці, Литві, інших країнах.
І коли ми бачимо, яку кількість грошей витрачають деякі наші чиновники на щось там, що не приносить, окрім них, нікому користі, ми, чесно кажучи, цього не розуміємо. Наш проект, поєднавши системність і досвід професіоналів та молодіжний запал і креатив, породив унікальну синергію успіху! Успіху, якого так бракує нам усім у різних сферах.
Тож із 5-річчям нас!
Нам є що сказати. Є що підсумувати. Є чим пишатися. Є куди йти далі.
Тож ходімо разом!