Українська - сучасно і своєчасно! Проект Університету Грінченка

В Університеті Грінченка відбувся Міжнародний форум з інформаційної безпеки

У  Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся VII-й щорічний Міжнародний форум фахівців з інформаційної безпеки “ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА: АКТУАЛЬНІ ТРЕНДИ 2020-2021” .

Українські фахівці разом із колегами з Латвії, Франції, Казахстану, США, Німеччини та Грузії аналізували тенденції розвитку інформаційних безпекових технологій за багатьма напрямками та обговорювали міжнародний досвід.

Надзвичайно цікавий фактаж для обговорення продемонстрували:

Сигіта Стуберга, генеральний секретар Латвійської трансатлантичної організації LATO (Латвія),

Георгій Джахая, засновник інтернет-видання “Сухумі-інфо” (Грузія),

Олів’є Ведрін, політолог, професор, член Керівного комітету асоціації Жан Моне (Франція), Батакоз Іса, професор, засновниця громадського об’єднання “Dongelek Ystel” (Казахстан).

Слухаючи доповіді, мимоволі пульсувала думка: як багато у нас спільних проблем! Особливо тепер, в умовах гібридної війни Росії проти сусідніх країн… Ми повинні знати, як захищатися, і громадяни наших країн повинні володіти необхідною  інформацією.

«На панельній дискусії, присвяченій європейській безпековій політиці, представники Франції, країн Балтії, Кавказького та Середньоазійського регіонів говорили про цьогорічні події. У рамках трьох тематичних секцій профільні експерти та науковці обговорювали вузько спеціалізовані теми, що стосуються цифрових, гуманітарних та психотехнологій безпекового профілю. Також цього року мала місце новація – секція для спілкування молодих фахівців, студентів та курсантів, які навчаються за профілем форуму», – прокоментував перебіг конференції один із організаторів форуму, експерт з інформаційної безпеки Олександр Курбан.

Українські вчені, дослідники, журналісти, співробітники СБУ та ЗСУ разом із іноземними колегами обговорили  події, що відбулися останнім часом в інформаційній сфері. А також  те, які саме цього року з’явилися нові цифрові, гуманітарні, управлінські та психотехнології в безпековій сфері.

… За вікнами вже темніло, а учасники форуму все ще бажали обговорювати наші спільні виклики. Це свідчить про результативність і глибоке професійне спілкування.

– Зустрінемось наступного року! – пообіцяв  Олександр Курбан.

Антоніна Палагнюк