Пленатись
![](https://slovopys.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/22007477_2060443317517236_6436163318000639576_n-768x485.jpg)
Зазвичай у час пік автомобілі не їдуть, а плентаються. Якщо й хоче якийсь водій розігнатись, то в нього не виходить: період плентання. Хіба що подумки можна прискоритись і помріяти про часи літаючих автомобілів, які, як прогнозують, уже не за горами.
Плентатись – це йти або їхати кудись повільно, довго, з труднощами. Це щось схоже на теліпання пожовклого ранньоосіннього листя на дереві. От теліпається воно, плентається – і… не падає. Проте прийде час, і знесе його вітер, і швиденько помчиться воно, начебто й зовсім не пленталося, демонструючи собою змінність всього як у житті, так навіть і в політиці.
Отак і ми з вами – може, й доплентаємось якось усі разом до свого щастя![](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png)
#Словопис #відкриваймо_українську#українська_це_модно #плентатись#доплентатись_до_щастя
Плентатись – це йти або їхати кудись повільно, довго, з труднощами. Це щось схоже на теліпання пожовклого ранньоосіннього листя на дереві. От теліпається воно, плентається – і… не падає. Проте прийде час, і знесе його вітер, і швиденько помчиться воно, начебто й зовсім не пленталося, демонструючи собою змінність всього як у житті, так навіть і в політиці.
Отак і ми з вами – може, й доплентаємось якось усі разом до свого щастя
![](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png)
#Словопис #відкриваймо_українську#українська_це_модно #плентатись#доплентатись_до_щастя