Любимець чи улюбленець?
![](https://slovopys.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/22154601_2064245517137016_7013843740762114342_n-768x485.jpg)
Правильно – улюбленець. Бо коли ви повертаєтесь, наприклад, додому, то він чекає на вас в улюбленому місці, в улюбленій позі і з улюбленими радісними звуками Отже, він улюбленець! А любимець – це суржик, від якого будь-хто може лише скривитись, адже привчений улюбленцями до справжніх і красивих почуттів та слів
#Словопис #рідна_мова #вивчаймо #без_суржику#улюбленець_не_любимець