Українська - сучасно і своєчасно! Проект Університету Грінченка

МІЛА КУНІС – УКРАЇНСЬКА АМЕРИКАНКА

Міла Куніс – голлівудська актриса, родом із України з приголомшливою зовнішністю та різнокольоровими очима. І хоча переїзд до Америки дався її сім’ї нелегко, проте це виявилося єдиним вірним рішенням на той момент. І це зіграло вирішальну роль у її долі.

Уже згодом 10-річна дівчинка почала мріяти про кінокар’єру. А в 14 знялася у першому своєму повнометражному фільмі, граючи разом із Анджеліною Джолі. Це був успіх. Далі кар’єра пішла вгору і вже після закінчення школи молода актриса мала багато заманливих пропозицій щодо співпраці з різними режисерами.

Здається, що це саме те, про що вона мріяла. Але секрет полягав у тому, що маленька Міла Куніс не лише хотіла, але й прикладала для цього максимальні зусилля. Вона постійно проходила різні кастинги, пробувала себе на різні ролі та приміряла незвичайні амплуа. Все це було необхідне задля пошуку своєї особистості.

В есе до коледжу вона згадала про свій переїзд до Америки одним реченням «Уявіть себе глухою та сліпою в 7 років». Можна лише здогадуватися, як насправді складно було маленькій дівчинці адаптуватися не лише до нових знайомих, а й повністю перелаштувати своє життя та вивчити мову, яку раніше ніколи не знала. Але вона добре й швидко справилася. І вже за рік почала відчувати себе в Лос-Анджелесі, як у рідному місті.

З часом у Міли навіть перестали запитувати, звідки вона. А це говорило лише про одне – що її вимова стала настільки вмілою, і оточуючим навіть не спадає на думку, що це не рідна мова дівчини.

За все, що Міла має зараз, вона має дякувати самій собі. Тій наполегливій  дівчинці, яка, не зважаючи на нове життя, незнання мови та інші перешкоди, просувалася вперед та прагнула завжди більшого.

Особисте життя також завжди було наповненим новими знайомствами та емоціями. Проте це все в минулому. А зараз Міла Куніс щаслива у шлюбі з відомим актором – Ештоном Кутчером, і вони мають двох діток. Хоча сімейне життя їй не заважає займатися улюбленою справою та зніматися у фільмах. Та й навіть їх продюсувати!

Не так давно Міла подарувала своїм батькам ремонт у їхньому будинку. До речі, це той самий будинок, в якому вони поселилися одразу при переїзді. Звичайно, вона могла б собі дозволити купити зовсім новий дім в класному районі. Але батьки дуже люблять своє житло і ні за що на світі не проміняють його на будь-яке інше, навіть у 10 разів більше. Тому зрештою вирішили зробити тут дизайнерський ремонт. Емоції батьків треба було бачити, все це виявилося того вартим!

Життя актриси сьогодні нагадує казку, в якій вона витягнула «золотий квиток». Але давайте не забувати, що за всіма перемогами стоять невдачі, недоспані ночі та багато нервів. Проте це гарна можливість нагадати собі, що можливо абсолютно усе! Варто цього лише захотіти та докласти для цього зусиль.

Марія Гавриш,

студентка Інституту журналістики Університету Грінченка