Копиця
![](https://slovopys.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/08/20799801_2041399672754934_3948386738576785884_n-e1503083669346.png)
Копиця за українських реалій – не просто копиця, а нагромадження всіляких смислів, часто до кінця й неосмислених. Ну от, наприклад, усім відомо, що Україну давно вже називають житницею Європи, а то й житницею світу, оскільки експортує своє зерно не лише на європейські ринки, а й стала світовим лідером з його експорту. Але при цьому ВВП на душу українського населення – найнижчий у Європі та й загалом пасе задніх у світі. Як так? Бо така наша копиця. Неоднозначна. Є свідченням того, як країна з колосальними природними ресурсами та дуже працьовитим населенням може бути бідною. Адже багатою її можна вважати тоді. коли багато людей у ній заможних, а не якась купка розпоряджається копицею грошей.
Тож бажаємо вам копиці щастя та все ж таки вдалих фінансових жнив після осмилення загадкової української копиці
#Словопис #рідна_мова #вивчаймо #слова#нове_призабуте #урожай #копиця