Дендропарк. Фоторепортаж Словопису
![](https://slovopys.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/22687961_2073195092908725_3750286470206003078_n-768x576.jpg)
СловОпис пізнає українську мову ще й мандруючи. От, наприклад, слово дендропарк. Ми активно пізнавали його в Софіївці, в Умані, що на Черкащині. Що означає? Великий парк, у якому вирощується багато видів деревних і кущових рослин як місцевої флори, так і інших біогеографічних областей.
Софіївка – унікальний і прекрасний пам’ятник коханню. Станіслава Потоцького до своєї дружини Софії Вітт-Потоцької. Заснований 1796 року, дендропарк складається, окрім унікальних деревних насаджень, ще й з архітектурних споруд, античних скульптур, штучних басейнів, ставів, водоспадів, безлічі всього цікавого.
Добре, що збереглося це все! Ледь не щодня тут – величезна кількість відвідувачів. Але цієї надзвичайної краси вистачає на всіх. Тож ділимося з вами цією унікальністю!
#Словопис #рідна_мова #вивчаймо #мандруймо_разом#Україна_унікальна #дендропарк
![](https://slovopys.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/22730063_2073194949575406_89042449454922441_n-300x225.jpg)
![](https://slovopys.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/22687961_2073195092908725_3750286470206003078_n-300x225.jpg)
![](https://slovopys.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/22728669_2073195266242041_1022043468255455359_n-300x225.jpg)
![](https://slovopys.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/22688625_2073195032908731_9186808517974670255_n-300x225.jpg)
![](https://slovopys.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/22688481_2073195299575371_5786447110465877124_n-300x225.jpg)
![](https://slovopys.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/22688468_2073195149575386_4142998088611042403_n-300x225.jpg)
![](https://slovopys.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/22729233_2073195116242056_2525612726611029829_n-300x225.jpg)
![](https://slovopys.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/22729096_2073195242908710_3071871611813142669_n-300x225.jpg)