Українська - сучасно і своєчасно! Проект Університету Грінченка

Байкерські місцинки Києва

Улюблені місця завжди пов’язані з приємними спогадами, тому сьогодні ми подорожуватимемо байкерськими місцинками нашого міста.
Вдягайтесь у теплий і зручний одяг, адже на великій швидкості вітер продуває до кісток, а платтячка з підборами краще відкладіть до наступного дня.
Ну і декілька правил: перше — без шолома ніколи не сідайте на мотоцикл, якщо ваша голова порожня, то це не привід нею ризикувати. Друге – не відволікайте водія, навіть якщо вам дуже страшно, потерпіть і не наражайте вас обох на небезпеку. І останнє, трете правило – ви самі несете за себе відповідальність, адже мотоцикл —  це не лише адреналін, це перш за все небезпека.
Ну що, поїхали?)
Першою зупинкою стане всім нам відома Оболонська набережна. Саме тут байкери зустрічаються, чекають усіх, хто запізнюється і обговорюють свій подальший маршрут. Тут ви можете випити кави та поспілкуватись, всі розмови скоріш за все будуть про мотоцикли, а не про буденне життя, тому не дивуйтесь.
Каву попили? Поспілкувались? Ну все, можна їхати далі)
Другою зупинкою стане парк Слави, тут місце для справжніх естетів. Вночі тихо і спокійно, а вигляд, який відкривається на Батьківщину-Мати, не передати словами. Тому знімай шолом і йди дивитись на нічний парк. Впевнена, що тобі потрібно трохи перепочити, адже хлопці по дорозі до парку розганяються до двохсот кілометрів на годину і вважають це нормою, бо дороги вже пусті, а повзти з дозволеною швидкістю для них нудно. Ця зупинка — одна з найкоротших, адже тобі ще не все встигли показати, а час спливає. Проте якщо тобі сподобалось тут, то наступне місце тебе точно зачарує.
Наступною зупинкою буде пішохідний міст, але краса не лише в ньому, а й в дорозі. Ви будете їхати через чарівний маленький ліс, де часто можна побачити білочок, де дерева похилені одне до одного так, що роблять ефект арки над твоєю головою, де краса і незвичайність перехоплюють подих.
Що ж, ось ми і доїхали до пішохідного мосту. Звідси відкривається вигляд на весь Київ, це незвичайне місце, але дивитись на нього треба обов’язково вночі, коли немає шумних машин і людей.
Ну що, емоції від швидкості та краси переповнюють? Тоді пропоную перекусити)
Тримаємо шлях до найкрутішого байкерського бару «Роут 66».
Це місце створено спеціально для мотоциклістів, які не сплять у такий пізній час. Тут завжди раді володарям залізних коней, для них навіть пропонують безкоштовний «байкерський» чай, яким пригощають усіх охочих. Тут ви зможете поїсти і у спокої поділитись враженнями цієї ночі. Якщо вам сподобалось, то сміливіше, ці хлопці з радістю приймуть вас до своєї компанії..
Анастасія Мохіна