Турбота
![](https://slovopys.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/23244147_2078777035683864_1799864933054953971_n-768x485.jpg)
Сьогодні – День працівника соціальної сфери. Сфери, яка базується на турботі.
Але щоб турбуватись про когось – не обов’язково бути соціальним працівником. Турбота, тепло, любов, розуміння – цінності, які допомагають людству вижити. І – кожній окремій людині. Турбуймося ж і дбаймо один про одного! Заодно поповнюймо синонімами свій словниковий запас
#Словопис #рідна_мова #пізнаваймо#Українська_це_модерно #турбота