ТОП-7 УКРАЇНОМОВНИХ БЛОГЕРІВ-МІЛЬЙОННИКІВ

У часи швидкого розвитку інформаційних технологій та засобів масової комунікації професія блогер стала  серед молоді неабияк популярною. Адже це унікальна можливість для багатьох людей займатися улюбленою справою та отримувати за це ще й кошти. Сьогоднішній топ присвячений україномовним блогерам Instagram, які перетнули позначку в 1 мільйон підписників.

Олександра Пустовіт (@sashaabo)

Олександра Пустовіт – перший україномовний блогер мільйонник, володарка титулу “Influencer #1 in Ukraine” за версією Cosmopolitan. Кращий блогер України 2019 року.

У 2016 році почала вести власний блог у соціальній мережі Instagram, де взяла собі псевдонім Саша Бо (@sashaabo). Тематика її блогу – материнство, здоров’я, краса і лайфстайл.

Саша Пустовіт пропагує адекватне і розумне материнство, подорожі, догляд за собою і ділиться просто корисними лайфхаками. Хоч Саша і жартує, що travel-блогером їй не бути, проте вона детально розповідає про кожну країну, в якій побувала.

Після початку своєї діяльності Олександра стала обличчям українського бренду «Saaniti» і «Viktoriz». Також співпрацює зі світовими брендами, серед яких Apple, Porsche, Guerlain, Samsung, Loreal, Zara, Rixos та ін.

На сьогодні Олександра Пустовіт має 1,9 мільйона підписників на своєму акаунті в Instagram.

Юлія Вербінець (@_verbaaa_)

Юлія Вербинець – одна з відомих інстаблогерів в Івано-Франківську. У свій досить юний вік вона зуміла перетворити власне хобі на можливість самостійно заробляти. Найкращий lifestyle-блогер 2019, яка у свої 17 подорожує, заробляє та співпрацює з масштабними компаніями завдяки роботі блогера. Не так давно почала розвиватися у музиці.

Сторінка Юлі налічує 1,5 мільйона підписників.

Таня Самбурська (@__samburska)

Таня Самбурська – блогерка, яка робить акцент на щирості і чесності. Вона поводиться максимально відкрито з аудиторією, з’являється в stories без макіяжу і часто проводить giveaway-ї з призами.

У 18 років вона відкрила свою студію краси. Як заявляє Таня: змогла її відкрити завдяки заробітку з блогу та допомозі батьків.

Зараз Таня називає себе Happy Wife і з радістю ділиться фотографіями свого подружнього життя. Також розповідає про косметику. Сьогодні її сторінка налічує 1,3 мільйона фоловерів.

Таня Пренткович (@tanyaprentkovych)

Таня Пренткович – бізнес-вумен та  блогер з інстаграму. Почала вести блог у 2012 році. Вона стверджує, що в неї не було на меті створення блогу – її зареєстрував чоловік.

Таня одна з перших українськомовних блогерів, котра досягла гарних результатів, і, розвиваючи блог, створила матеріальну PR-агенцію, що розвиває інші аккаунт-сторінки та клієнтські бізнеси .

Вона розповідає про себе, про свій стиль життя, фешн, бізнес та подорожі. Розповідає і про те, як досягти успіху, навчившись правильно розпоряджатися своїм часом.

Є амбасадором Samsung в Україні, працює з всесвітніми брендами, що підсилює її імідж. Часто публікує рекламні інтеграції.

Акаунт налічує 1,1 мільйона підписників.

Олена Мандзюк(@elena_mandziuk)

Лєна Мандзюк – активна інстамама. Входить у п’ятірку найвідоміших блогерів Хмельницького. Вивчає нутриціологію та проводить спортивні марафони з покращення форм у домашніх умовах.

Хмельничанка Лєна Мандзюк почала вести блог 4 роки тому. Про те, що з роками він перетвориться в бізнес – і не підозрювала, бо завела його для душі. За словами блогерки, довгий час вона категорично не перетворювала свій блог на роботу. Мовляв, вперше отримала з цього кошти лише півтора року тому.  Та щоб сторінка приносила кошти, в неї варто вкладати не одну тисячу гривень.

Сьогодні активно розвиває Youtube-канал, де викладає відео з фізичними тренуваннями.

Instagram Лєни налічує 1 мільйон фоловерів.

Аліна Френдій (@alina_frendiy)

Аліна Френдій – інфлюенсер, дизайнерка та створювачка бренду Toté. Аліна є амбасадором компанії Calvin Klein.

Вона називає себе “FASHION МАМА”, адже у своєму Instagram балансує на межі моди, роботи і тематики материнства. До вагітності Аліна вела досить активний спосіб життя. «Але потім все змінилося, так як змінилися пріоритети», – зазначає дівчина.

Сьогодні її блог в Instagram налічує 1мільйон підписників.

Валерія Юрченко (@valeria__yurchenko)

Валерія активно постить фотографії, спілкується з фоловерами та часто влаштовує конкурси.

Вона розповідає про навчання в медичному університеті та веде блог у стилі lifestyle. Хобі дівчини — фотографія та фотографування.

Блог налічує 1 мільйон підписників.

Анжеліка Янчук, студентка Інституту журналістики Університету Грінченка