Одягти чи надягти шапку?
![](https://slovopys.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/23379982_2081057708789130_4745458373919608803_n-768x485.jpg)
Друзі, стає зимно і цей вислів набуває актуальності. Хоч і казали наші предки: “тримай голову в холоді, ноги в теплі, проживеш вік на землі”, – але ж голова теж в тепло проситься. Тож тоді й виникає колізія: одягти чи надягти? Відповідь очевидна, як холодна пізньоосіння погода: одягають одяг, а шапки – надягають.
Тож дбайте про себе і про своїх ближніх, заодно поповнюючи свій словниковий запас
#Словопис #рідна_мова #говорімо_правильно#Українська_це_модерно#одягти_чи_надягти_шапку