Не мішати чи не заважати?
![](https://slovopys.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/24231937_2090300357864865_6405522314238747269_n-768x485.png)
“Не мішайте мені!” – як часто ми чуємо, а то й самі кажемо цю фразу. Мішаючи праведне з грішним, як сказали б наші предки, які й придумали цей вислів. Бо можна мішати суп ложкою чи насіння моркви з піском. А ми ж не суп, ми – Всесвіт Тож – відкараскаються від нас лише тоді, коли правильні слова казатимете. А до того – заважатимуть
Тож говорімо правильно, без суржику! І – не заважаймо собі бути досконалими!
#Словопис #рідна_мова #вивчаймо#говорімо_правильно #без_суржику#не_заважати