ДБАЙМО ПРО ЧИСТОТУ МОВИ
![](https://slovopys.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/05/15283929_1906764602885109_1271554064326103409_n-768x486.jpg)
Як ви розумієте, немає ніякого вопше. Але разом із цим воно, на жаль, є. І його багато. І вживають оце те, чого нема, де завгодно – на вулиці, в тролейбусі, в магазині, в аудиторії. І від цього – великий дискомфорт і прикрість. Адже українська мова прекрасна, багатогранна, співуча, а тут – оце вопше. Словом, не потрібно його вживати. Ніколи. Ніде. Взагалі.
#Словопис #ріднамова #вивчаймо #дбаймопрочистотумови #взагалі