ЧОМУ НЕ ВАРТО ЗЛОВЖИВАТИ СОЛОДКИМ

Із настанням холодів чомусь багато людей починають зловживати солоденьким. Причину цього фахівці ще досліджують, але очевидне бажання відчути миттєве задоволення на фоні холодної й негожої погоди.

В Україні, як свідчить статистика, протягом останнього року кількість споживання солодкого збільшилась в 1,5 рази.

Також, згідно з дослідженнями, кількість людей, що страждають ожирінням, збільшується кожні 10 років на 10 %. Очікується, що до 2025 року ожиріння матимуть 40 % чоловіків і 50 % жінок нашої планети. Найневтішніший факт – зростання ожиріння серед дітей і підлітків. Тому, коли захочете погортати стрічку у Фейсбуці за філіжанкою кави та печивом, подивіться цю інфографіку.

Студентка Інституту журналістики Університету Грінченка Аліна Гарагуля досліджувала проблему й підготувала інфографіку.