Українська - сучасно і своєчасно! Проект Університету Грінченка

З Днем усміхайликів! Наша колекція вигуків!

А ви знали, що 80% інформації ми отримуємо через невербальні канали спілкування? Окрім традиційних, міміки та жестів, зараз поширені віртуальні емоційні значки – усміхайлики. А українці свої емоції зазвичай присмачують ще й оригінальними вигуками. Ми вирішили сьогодні вам їх нагадати, оскільки повернення до витоків також лежить через емоції. Тож, наші усміхайлики – українізований варіант))
Як не дивно, але перші усміхайлики – смайлики, пички, усмішки)) з’явилися не в Інтернеті: в Америці в грудні 1963 року художник ХарвіБелл з нагоди злиття двох великих страхових компанійнамалював перше бадьоре усміхнене личко. А в 1971 році усміхайлик як торгову марку запатентувавфранцуз Франклін Лоуфрані.
Вже через десятиріччя усміхайлик з’явився і в мережі Інтернеті, його винайшов і заново відпозиціонувавСкотт Фалман. Треба зауважити, що цій історичній події передувала ціла наукова дискусія, що на сьогодні здається вельми втішною. Науковці довго обговорювали: які смайлики використовувати для виразу «жарт» або «сумно». Зараз в Інтернеті існують спеціальні сайти, на яких завантажують набори усміхайликів, а також придумують свої авторські значки і відправляють друзям і знайомим.
А ось наші українські емоції в усій красі. Які ви найчастіше вживаєте в побуті?!
# grinchenkounivercity# #astudiia#slovopys##smile#