ТОП-7 СЛІВ ЗІ СЛОВНИКА БОРИСА ГРІНЧЕНКА, ЯКИМИ МОЖНА ОПИСАТИ РІК, ЩО МИНАЄ

1. Аби́щиця, -ці, ж.– дрібниці («Це така абищиця, що не варт і казати»).
  2. Благузнити, -ню, -ниш, гл.– базікати, теревенити («Благузнять люде, що у Київ царь приїде»).
  3. Викишкати, -каю, -єш, гл.– вигнати, прогнати.
  4. Жаро́та, -ти, ж. – спека, жара.
  5. Жу́рний, -а, -е. – сумний.
  6. Кухта, -ти, м.1) – поварчук.
  7. Обава, -ви, ж.– уповільнення.

Рік 2020

Зустріли ми рік Щура з келихами, бенгальськими вогниками в руках та усмішками на обличчях, а проводжаємо ми його з ліками в руках, сльозами на обличчі та молитвою на устах.

Але якщо пригадати, то цей етап був не такий уже й журний. Коронавірус зачинив нас удома, проте дав змогу провести час та наблагузнитись зі всіма родичами.

Постійно сидячи в чотирьох стінах, для кожної родини стало досягненням не викишити когось із хати.  Бізнесмени та бізнеследі перетворилися на творців домашнього вогнища. 2020 подарував нам час для навчання та набуття нових навичок. Особисто я стала професійною кухтою та вже готова відкрити власний ресторан.

Літо згадувати взагалі страшно, адже пережиту таку жароту  вдома було справжнім катуванням.

А з осені, здається, все завмерло, життя йшло ніби в обаві, адже всі увімкнули режим очікування наступного року. Відлік тижнів, днів перетворив людей на годинники.

Проте 2020-й рік навчив нас радіти абищицям та відчувати миттєве щастя.

Тож із вдячністю та сумом ми готові попрощатися із пацюкуватим 2020 та зустріти з боєм рогатий 2021.

Катерина Ємельянова,

студентка Інституту журналістики Університету Грінченка