НАЙКРАЩІ РОКИ ЖИТТЯ, АБО ЯК ЦЕ – БУТИ ЧЛЕНОМ ВЕЛИКОЇ ГРІНЧЕНКІВСЬКОЇ РОДИНИ

Я пам’ятаю вступну кампанію 2016 року, наче це було вчора. Після стількох років навчання у школі настав найважчий час – обирати та змінювати. Кумедно, що доленосний вибір ми мали зробити, коли нам було всього 16 років. Поради батьків, рекомендації вчителів, вибір друзів – все це неабияк впливало на моє рішення, але попри всі зовнішні фактори я твердо знала, чого хочу.

Дні відкритих дверей, прийом документів, вступні іспити та творчі конкурси – саме так минуло літо 2016 року. Перед першою зустріччю з Київським університетом ім. Б. Грінченка я встигла відвідати, як мінімум, чотири виші, які не справили на мене враження, тож надій вже й не було. Попри це, вже під час першої нашої зустрічі (День відкритих дверей) в університеті Грінченка панувала атмосфера дружби, підтримки та поваги.

Друга наша зустріч з університетом відбулася під час проведення творчих конкурсів. Насамперед, мене здивувала гарна підготовка до прийому студентів та правильна організація вступних випробувань. Познайомившись з потенційними одногрупниками, поспілкувавшись із викладачами та оглянувши аудиторії, я зрозуміла, що хочу тут навчатись. І вже за декілька днів я стояла в черзі на подачу документів на омріяну спеціальність – журналістику. Не встигла я й оговтатись, як ми з одногрупниками святкуємо посвяту в студенти в актовому залі та співаємо гімн університету з бірюзовими шаликами на плечах. Це відчуття не передати словами, і цей спогад залишиться зі мною назавжди.

Зараз я без п’яти хвилин бакалавр та випускниця Київського університету імені Бориса Грінченка, спеціальності журналістика. Університет Грінченка – це багатопрофільний вищий навчальний заклад, який готує найкращих спеціалістів за найрізноманітнішими напрямками. Комфортне навчання та дозвілля в університеті забезпечує хороша матеріальна база з науково-практичними підрозділами європейського рівня. У нас є телестудія, редакція власного суспільно-політичного видання, центр розвитку дитини, логопедичний центр тощо. Але найціннішим були, є і будуть викладачі-професіонали, які не тільки теоретично підтримують наші знання, а й допомагають розвивати практичні навички.

Говорячи про наш університет, не можна не згадати про співпрацю з провідними державними та комерційними організаціями країни. Наші студенти мають змогу проходити практику у Верховній Раді України, Київській міській державній адміністрації, інформаційній агенції «Укрінформ», кращих видавництвах, топових національних каналах тощо.

До того ж, Університет Грінченка постійно займається благодійністю та волонтерством. Наші студенти надають допомогу захисникам України, дітям, що виховуються в спеціалізованих навчальних закладах та дитячих будинках.

Я дякую університету за величезний багаж знань, який я тут отримала. Дякую за підтримку в складних ситуаціях. Дякую за те, що давали нам можливість розвиватись не тільки в обраній спеціальності, а і в десятках інших галузей. Дякую за те, що підтримували всі наші починання та давали проявити свій творчий потенціал на різноманітних університетських заходах. Дякую, що чотири роки тому прийняли мене до своєї родини. Дякую тобі, «наш спільний храм науки та освіти».

Карина Бейко