КВАРТИРИ МОЖУТЬ БУТИ ТРІШЕЧКИ МЕТРО

У вестибюлі станції «Золоті ворота» вперше презентували дизайнерський проект «Трошки вдома», який днями завершився. Тут було представлено домівки, облаштовані у стилі київського метро.

Київські станції метро недаремно зажили слави відомих у світі: сюди часто приводять іноземців (наприклад, на станцію «Золоті ворота») і там справді є що показати.

Виставка «Трошки вдома» складалася з 3D-візуалізацій інтер’єрів квартир, в яких використано освітлення 10 станцій метро. Інтер’єри та люстри були створені за допомогою комп’ютерної графіки.

Автори цієї унікальної виставки переосмислили декори «Лівобережної», «Тараса Шевченка»«Оболоні», «Площі Льва Толстого», «Олімпійської», «Либідської», «Палацу «Україна», «Славутича», «Харківської», «Печерської».

«Не дивлячись на різні періоди спорудження (1965-1997), обрані для експозиції станції – яскравий приклад архітектури епохи модернізму, яка характеризується пошуком нових форм і конструкцій, відмовою від стилів минулого», – повідомляють організатори.

Вікторія Коваль, студентка Інституту журналістики Університету Грінченка