ЯК ЗЕКОНОМИТИ ГРОШІ ПІД ЧАС ПОХОДУ ДО СУПЕРМАРКЕТУ

Багато з нас зустрічались із такою проблемою: пішов за продуктами, повернувся додому, гаманець порожній, а з покупок купа зайвого й непотрібного. Або ж накупили стільки, що продукти зіпсувалися раніше, ніж їх встигли спожити. Вам це знайомо і ви хочете уникати таких ситуацій? Тоді пропоную ознайомитися з 5 лайфхаками, які допоможуть зробити шопінг простішим.

1. Складати список покупок перед виходом з дому, а не хаотично купувати все вже під час шопінгу. Це допоможе вам зекономити не лише гроші, а й час.
  2. Не ходити за покупками до супермаркету голодним. У такому випадку про покупки буде думати ваш шлунок, а не мозок.
  3. Тримати гроші не на картці, а готівкою, тоді ви завжди будете знати, скільки у вас з собою і на що можна розраховувати. Більше того, психологи стверджують, що коли ми розраховуємося карткою і не бачимо грошей, ми інколи навіть не замислюємося, скільки ми витрачаємо.
  4. Бери стільки, скільки зможеш донести. Якщо піти «лише за хлібом», а вийти з супермаркету з трьома великими пакетами, виникне необхідність у таксі, що потягне за собою зайві витрати.
  5. Перед шопінгом ватро ознайомитися з аналоговою продукцією. Дуже часто супермаркети випускають продукти власного виробництва, які нічим не поступаються за якістю, але коштують на порядок дешевше.

Сподіваюся, ці невеличкі поради допоможуть перетворити ваш шопінг на приємну та економну справу, а також розвіють міф про те, що поїздка за продуктами = чорній дірі у гаманці. Вдалих покупок!

Марія Пісоцька, студентка Інституту журналістики Університету Грінченка