ЯК СТУДЕНТОВІ АДАПТУВАТИСЬ ДО НОВИХ УМОВ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

#Студентські_роздуми

Людина – це «механізм», який працює рівномірно, злагоджено та налаштовано лише тоді, коли має чітку траєкторію.

Тож найважливіше в часи карантину – самодисципліна. Потрібно складати плани, інакше день промайне без результатів. Навіть такі невеличкі справи, як, наприклад, вчасно з’явитися в онлайні на дистанційній лекції, зробити домашнє завдання, прочитати 20 сторінок книги, зробити зарядку, навчитись готувати нову страву, і ще багато чого, варто планувати. Це дозволить пережити карантин з користю і не змарнувати час.

Бо коли немає чіткого плану, то здається, ніби маєш купу часу і все встигнеш, і неодмінно зробиш. Але наприкінці дня розумієш: не так сталося, як гадалося.

У часи карантину немає слів, страшніших за оці: «Зроблю це потім!». Бо ж усі завдання, навіть найменші, відкладаються на потім, а вкінці карантину доведеться бігати як навіженому і не знати, за що братися.

Набагато легше все робити вчасно і поступово, правда ж?)

Тож любіть себе та свій час, плануйте його та витрачайте з користю! 🙂

Ксенія Приємська,

студентка Інституту журналістики Університету Грінченка