Українська - сучасно і своєчасно! Проект Університету Грінченка

«I Meghan Markled» – правда чи вигадка англійської мови?

Усі хочуть дивитися «Друзів», смакуючи американський сленг, читати Шекспіра в оригіналі, а також англомовну пресу та дивитися Бі-Бі-Сі. Та чи кожен має бажання щодня наполегливо вивчати англійську мову, щоб потім бути її впевненим користувачем?

Ще з малечку усім нам розповідали, що вчити іноземні мови потрібно, адже потім перед нами буде відкритий увесь світ. І з цим важко не погодитися. Ні для кого не секрет, що англійська мова – це найпоширеніша мова світу, а тому і є інструментом спілкування мільйонів людей.

Дехто скаржиться, що вчить мову з часів школи і досі у дорослому віці не може її повністю опанувати. І це дійсно так. Неможливо один раз вивчити мову і на тому припинити цей процес. Щороку з’являється купа нових висловів та ідіом. Наприклад, ще рік тому ніхто й не замислився б, що в англійській мові з’явиться дієслово «to Meghan Markle», яке означає: “покидати те середовище, у якому вас не поважають, оскільки ви цінуєте себе та свій психічний стан”. А все це завдяки королівській родині та їхнім непростим стосункам. І таких прикладів буде з’являтися ще безліч із року в рік.

Світ розвивається і тим самим дає поштовх для розвитку мовам, а тому не потрібно бути «couch potato» (пер. «ледар»), а варто кожен день практикувати свої навички з англійської, а якщо їх ще досі немає, то хутчіше хапатися за нові знання.

Анна Остапенко,

студентка Інституту журналістики Університету Грінченка