ГОВОРИТИ УКРАЇНСЬКОЮ – ОЗНАЧАЄ ПОЧУВАТИСЯ ВІЛЬНО

#Роздуми_студентів

Привіт! Мене звати Женя, мені 19 і я студентка. Все своє життя я прожила в Україні і моя родина україномовна, проте більшість мого оточення – російськомовні.

Коли я була в школі, я підлаштовувалася під своїх однолітків і спілкувалася російською, іноді мені здавалося, що саме так я можу виражати свої думки. І так я думала, допоки не пішла в університет.

Із першого ж дня, навіть не задумуючись, я почала говорити українською. І з того дня я відчула себе вільною. Я зрозуміла, що ця мова – це моя мова, мова душі й серця. Мова, якою я можу виразити свої справжні думки та почуття. Мова, якою я спілкуюся з легкістю. Мова, яка є моїм серцем.

Нехай моя українська не ідеальна, потрібно ще працювати – і я це знаю. Головне, що для мене українська мова – рідна. МОЯ.

Євгенія Топіха,

студентка Інституту журналістики Університету Грінченка