Друзі, долучайтеся до мовного флешмобу #НОСІЙСЛОВА

ДРУЗІ! ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО МОВНОГО ФЛЕШМОБУ #НОСІЙСЛОВА

Сьогодні, 9 листопада, на День української писемності та мови, проходить масштабний флешмоб #носійСлова. Є нагода записати свій улюблений вірш або прозовий твір і продемонструвати, що нас – носіїв рідної української – насправді багато!
Флешмоб зініціював Borys Grinchenko Kyiv University Victor Ogneviuk з метою підтримки української мови та її популяризації.
Записані власні відеоблоги можна розмістити на своїх сторінках у соцмережах з посиланням на #носійСлова і таким чином увійти в історію флешмобів
Ми знаємо, що багато підписників СловОпису проживає також за кордоном і впевнені, що любов до нашої української мови не знає кордонів і меж, тож ласкаво просимо долучатися до цієї важливої акції!
Нагадуємо, що СловОпис – волонтерський проект Університету Грінченка з популяризації української мови.
#Університет_Грінченка #Словопис#Мовний_марафон #День_української_писемності #Астудія