БУДЬ ЛАСКА ЧИ БУДЬ-ЛАСКА

Будь ласка це вам не будь-хто. Тобто пишеться окремо. Не разом, не через дефіс, а категорично окремо. За значенням цей вигук відносять до мовного етикету, поряд із такими словами як: привіт! бувайте! перепрошую! Будь ласка – це таке собі словосполучення-аутотренінг (але спрямований на інших), словосполучення – заклинання, яке дісталось нам від наших предків.”Будь ласка!” – ввічливо казали вони, програмуючи того, до кого звертались, бути з ними ласкавими. Хороший хід, ніде правди діти. Недаремно ці два слова називають чарівними. Уявляєте, всього два слова здатні спонукати людей робити те, чого прагнеш та бажаєш ти.Коли замислюєшся над цим – розумієш усю незвідану до кінця людством силу слова.
Тож не соромтеся, кажіть це словосполучення і дивуйтесь тому дивовижному ефекту, яке справляє воно на людей 🙂
#Словопис #ріднамова #багатонезвіданого #вивчаймо #пізнаваймо #будь_ласка